Hírek
2021. Július 16. 10:00, péntek |
Helyi
Forrás: MTI
Karbantartás miatt július 26-ától pótlóbuszokkal kell utazni Dombóvár és Szentlőrinc között
Pályakarbantartás miatt július 26-ától augusztus 6-áig pótlóbuszokkal kell utazni a pécsi vasútvonalon - közölte a Mávinform.
Azt írták: a Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs vonalon Dombóvár és Szentlőrinc között végeznek munkákat, ezért a vonatok módosított menetrend szerint közlekednek.
A vasútvonal részletes vágányzári menetrendje megtalálható az állomásokon a pénztáraknál, ügyfélszolgálatoknál, továbbá elérhető a Mávdirekt és a www.mavcsoport.hu honlapon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 08:58, szerda | Helyi
Ma kezdődik a Valentin napi orchidea vásár Kaposszekcsőn
A Kaposszekcsői Ipari Parkban található DBD Orchidea üvegházban 3 napig akár 50 %-os akcióval vásárolhatók gyönyörű orchideák a közelgő Valentin nap alkalmából.
2026. Február 10. 11:16, kedd | Helyi
Jótékonysági versenyen indultak a Tolna vármegyei tűzoltók
Tolna vármegyéből öt önkéntes tűzoltó egyesület és két hivatásos tűzoltó-parancsnokság, összesen huszonegy tűzoltója állt rajthoz. A csapatversenyben a Dombóvári Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság végzett az első helyen.
2026. Február 09. 19:46, hétfő | Helyi
Figyelmetlen tolatás miatt elütöttek egy asszonyt Dombóváron
A gyalogos könnyű sérülést szenvedett.
2026. Február 05. 08:44, csütörtök | Helyi
Kiemelten népszerű ajánlatokkal várja a napelemes pályázókat a Z-Solar
A napelemes megoldások specialistája és prémium kivitelezője, a Z-Solar kiegyensúlyozott csomagajánlatokkal is készült az Otthoni Energiatároló Programban pályázóknak és érdeklődőknek. Ismerje meg a lehetőségeket!

