Hírek
2019. Október 11. 19:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Légi gyakorlat tart a honvédség Dóc térségében
Gyakorlatot tart a Magyar Honvédség, ezért megnövekedett hanghatásra és légi forgalomra kell számítani Dóc térségében jövő hét elején - tájékoztatta a Honvédelmi Minisztérium (HM) pénteken az MTI-t.
Közleményük szerint hétfőn és kedden a Dóc térségében lévő lőtér és gyakorlótér területén nemzetközi és hazai légi kutató-mentő gyakorlatot tart a Magyar Honvédség.
A honvédség törekszik arra, hogy a lehető legkisebb mértékben zavarja az állampolgárok nyugalmát - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.

