Hírek
2019. Március 07. 12:34, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Leszúrta az élettársát, mert a nő el akarta hagyni - Vádat emeltek
Vádat emeltek egy 60 éves férfi ellen, aki még 2017 novemberében leszúrta élettársát egy XV. kerületi lakásban, mert a nő el akarta hagyni – közölte a fővárosi főügyész csütörtökön az MTI-vel.
Ibolya Tibor közleményében azt írta, a vádlott a munkahelyén ismerkedett meg a nővel, majd összeköltöztek. A kapcsolat azonban rövid idő elteltével annyira megromlott, hogy a nő úgy döntött, elköltözik, ezért csomagolni kezdett.
A férfi, miután nem tudta élettársát maradásra bírni, kést szúrt az éppen háttal álló nőbe, aki életét vesztette.
A Fővárosi Főügyészség a bűnügyi felügyelet alatt álló férfi ellen emberölés miatt nyújtott be vádiratot a Fővárosi Törvényszékre, büntetése a törvény szerint 5-15 év szabadságvesztés lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.

