Hírek
2018. Július 03. 07:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Leszúrtak egy 41 éves férfit Budapesten

A helyszínen életét vesztette az a 41 éves férfi, akit szúrt sérülésekkel találtak meg hozzátartozói az éjjel a X. kerületi Maláta utcai lakásában - írja a police.hu.
Az áldozat olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a mentőszolgálat már nem tudta megmenteni az életét.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés miatt indított nyomozást, a helyszíni szemle folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld
Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett
A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.
2025. Június 04. 07:03, szerda | Belföld
Kapu Tibor várhatóan június 10-én indul a Nemzetközi Űrállomásra
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.