Hírek
2013. Május 14. 08:21, kedd |
Helyi sport
Forrás: Soós Gyopár
Országos csúccsal nyert Tóth Lili Csehországban
A visegrádi országok hagyományos atlétikai találkozóját, az Olimpiai Reménységek versenyét, május 11-én, szombaton rendezték Svitavy-ban.
A csehországi kisvárosban lévő atlétikai stadionban igen hűvös, esős, szeles időben versenyeztek a 15-17 éves szlovák, lengyel, cseh és magyar atléták.
A magyar válogatott csapatnak a dombóvári Tóth Virág és Tóth Lili Anna is tagja volt. Mindketten 2000m akadály versenyszámban indultak. A nehéz időjárási viszonyok ellenére Fazekas Gáspár edző tanítványai egyéni csúcsot értek el. Lili (1998) először futott ebben a versenyszámban, ellenfeleit mégis majdnem fél körrel utasította maga mögé. Nagyszerű 7:09,14 időeredménnyel nyert, mely a legjobb országos eredmény. Testvére Tóth Virág (1996) sokáig versenyben volt a második helyért. Végül a kiváló harmadik helyen végzett, 7:42,92 időeredménnyel.
Virág felkészülését a kaposszekcsői Gluténmentes BT. támogatja.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 17:00, szerda | Külföld
Ukrajnai háború - Kreml: közeledik a befejezés, de időpontról még nem lehet beszélni
A békefolyamat során elvégzett munka alapján elmondható, hogy közeledik az ukrajnai konfliktus befejezése, de konkrét dátumokról egyelőre nem lehet beszélni
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 14:00, szerda | Életmód
Megkezdődött az akkumulátormodulok összeszerelése a CATL új debreceni gyáregységében
Megkezdődött az akkumulátormodulok összeszerelése a CATL új gyárépületében Debrecenben, miután a létesítmény az összes szükséges engedélyt megkapta a gyártási tevékenység elindításához.
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.




