Hírek
2011. November 05. 07:25, szombat |
Belföld
Forrás: RS Kereskedelmi Központ Zrt.
Rajzold le a Mikulást! - az RS Bútoráruház újra meghirdette országos gyermekrajz pályázatát
A versenyre 4-10 éves korú gyermekek alkotásait várjuk. Az rajzokat a pályázóknak a Mikulásról kell készíteni.
A beérkezett gyermekrajzokról kiállítást rendezünk, melynek helyszínét az RS M7 Bútoráruház adja Budaörsön. Emellett interneten a www.rs.hu/gyermekrajz oldalon tölthetőek fel és tekinthetőek meg az alkotások.
A pályázati időszak 2011. november 2 és 30 között van.
A fődíjak mellett több kategóriában is lesz díjazás, hogy minél több gyermeknek okozhassunk örömet.
A díjátadó Budaörsön az RSM7 Bútoráruházban, 2011.december 3-án 11:00 órától egy félnapos program keretében lesz.
"Mert a gyerekeket szeretjük a legjobban! "
A pályázat felhívást csatolva küldöm, és reméljük, hogy sok gyerekrajzot várhatunk Önöktől! "
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén

