Városlista
2025. november 20, csütörtök - Jolán

Hírek

2022. Június 03. 05:08, péntek | Sport
Forrás: MTI - foto pixabay

Roland Garros - Bondár előre aláírta volna a negyeddöntős szereplést párosban

Roland Garros - Bondár előre aláírta volna a negyeddöntős szereplést párosban

Bondár Anna előre aláírta volna páros szereplését a francia nyílt teniszbajnokságon.

Az egyesben a nyitókörben a cseh Petra Kvitovával szemben alulmaradó Bondár a közmédiának nyilatkozva úgy fogalmazott: egyéniben nem volt szerencsés a sorsolása, ráadásul vállsérülése miatt kérdéses volt a játéka a Roland Garroson, ám a páros előtt néhány napot tudott pihenni, gyógyulni, így ott a probléma már nem hátráltatta.
"Nagyon örülök, hogy a legjobb nyolcig sikerült eljutnunk úgy, hogy most játszottunk először együtt a belga partneremmel" - emelte ki a világranglistán egyesben 61. helyezett magyar játékos, aki Greet Minnennel szerdán a negyeddöntőben búcsúzott a női párosok versenyében, miután három játszmában kikaptak a Cori Gauff, Jessica Pegula amerikai kettőstől.
"Ha valaki azt mondja a Garros előtt, hogy párosban nyolc közé jutunk, azt aláírtuk volna" - hangsúlyozta Bondár, akire rövid pihenő vár, legközelebb már füvön fog versenyezni.

Címkék: roland garros, tenisz

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 20. 07:33, csütörtök | Sport

FIFA-világranglista - Négy helyet rontott a magyar válogatott

A magyar válogatott négy helyet rontva a 41. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, szerdán nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet továbbra is az Európa-bajnok spanyolok vezetnek.

2025. November 20. 07:32, csütörtök | Sport

Egyszerre szeretnének olimpián dobogóra állni a Márton ikrek

Egymással sosem harcolnak, de ugyanazon az olimpián szeretnének dobogóra állni tekvondóban a Márton ikrek, a Párizsban aranyérmes Viviana, illetve a kétszeres világbajnok Luana.

2025. November 17. 07:35, hétfő | Sport

Magyar-ír - Csányi Sándor: talán megérdemeltük volna a pótselejtezőt

A 72 éves sportvezető bő egy órával a lefújás után is könnyes szemmel nyilatkozott, de három rövid mondat után elérzékenyülve távozott.