Hírek
2021. Május 10. 08:21, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Súlyos sérülést okozó, megvadult kutyát lőttek le Keszthelyen
A rendőrök lőttek le vasárnap Keszthelyen egy megvadult kutyát, miután megtámadott egy nőt - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A kutya egy udvaron harapta meg többször is azt a nőt, akire ideiglenesen rábízták. A rendőrséget a mentők értesítették, mert a megvadult állat miatt nem tudták ellátni az erősen vérző sérültet.
A helyszínre érkező rendőrök sem tudták megfékezni a kutyát, ezért a körülmények mérlegelése után két célzott lövéssel leterítették - írták. A kutya elpusztult, a lövések személyi sérülést nem okoztak.
A mentők a súlyosan sérült nőt kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

