Hírek
2022. Február 01. 12:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Toplistás szélhámosnőt kaptak el a rendőrök
A Nógrád megyei rendőrök fogták el azt a 44 éves budapesti nőt, aki ellen 11 elfogatóparancs volt érvényben.
A nógrádi rendőrök vasárnap 13 óra 30 perckor Budapesten a XVII. kerületi Kaszáló utcában ellenőriztek és fogtak el egy 44 éves nőt, aki ellen csalás bűncselekmény megalapozott gyanúja miatt 11 elfogatóparancs volt érvényben.
A nő az országos toplistás körözöttek közt szerepelt mindaddig, amíg a Nógrád megyei rendőrök a főváros belterületén elfogták. A Salgótarjáni Járásbíróság európai elfogatóparancsot bocsátott ki ellene, valamint vele szemben az Esztergomi Járásbíróság négy, a Siófoki Járásbíróság két, a Székesfehérvári, a Kecskeméti és a Keszthelyi Járásbíróság, a Budapesti Rendőr-főkapitányság, valamint a Pásztói Rendőrkapitányság egy-egy elfogatóparancsa volt érvényben – közölte a rendőrség.
A fővárosi nő számos alkalommal foglalt interneten keresztül álnéven szobát az ország különböző szálláshelyein. A hotelek által nyújtott szolgáltatások igénybevétele után minden alkalommal fizetés nélkül távozott, ezzel több százezer forint értékű kárt okozva a szállodáknak.
A nyomozók a széleskörű adatgyűjtés eredményeként a nőt elfogták és a XVII. kerületi Rendőrkapitányságra előállították, ahol őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.

