Városlista
2026. április 8, szerda - Dénes

Hírek

2017. Szeptember 26. 08:07, kedd | Helyi
Forrás: DOVASE

Tóth Lili Anna nagyszerű eredményekkel búcsúzott Dombóvártól

Tóth Lili Anna nagyszerű eredményekkel búcsúzott Dombóvártól

A sokszoros korosztályos magyar bajnok, Ifjúsági Olimpiai 3.helyezett akadályfutó, a Corvinus Egyetem nappali tagozatos hallgatója lett, így a Budapesti Honvéd színeiben sportol tovább.

2017. szeptember 24-én Szombathely adott otthont az idei év utolsó hivatalos magyar bajnokságának, a 10 km-es Országúti Futó Bajnokságnak. Ezen a versenyen indult utoljára dombóvári színekben Tóth Lili Anna, a DOVASE kitűnő közép- és hosszútávfutója.
A sokszoros korosztályos magyar bajnok, Ifjúsági Olimpiai 3. helyezett akadályfutó, aki ebben az évben is vezeti a junior európai ranglistát, szeptember 1-től a Corvinus Egyetem nappali tagozatos hallgatója lett. Tanulmányai és remélhetőleg törésmentes sportpályafutása érdekében a Budapesti Honvéd színeiben sportol tovább.
Átigazolása (október 01.) előtt azonban még rajthoz állt az országúti 10.000 m-es bajnokságon, ahol nagyszerűen szerepelt. A JUNIOR országos bajnoki cím mellé megszerezte a Felnőtt női bajnoki ezüstérmet is, mégpedig kiváló eredménnyel: 34 perc 46 mp.!
Edzője (a kezdetektől): Fazekas Gáspár

Jó tanulást és sok sportsikert kívánunk versenyzőnknek!
Hajrá, gyerünk DOVASE, nem adjuk fel SOHASE!

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi

Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron

Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:

2026. Április 02. 11:28, csütörtök | Helyi

Városnapi ünnepi gála Dombóváron

Dombóvár 1970. április 1-jén kapott városi rangot, melynek évfordulóját idén is méltó módon ünnepelte a város.

2026. Április 01. 13:47, szerda | Helyi

Bor- és pálinkaversenyt tartottak Várongon

A helyi önkormányzat az idei évben is megrendezte a gazdák bor- és pálinkaversenyét.

2026. Március 27. 10:24, péntek | Helyi

Mindenük elégett Kaposszekcsőn, segítségre szorul a kétgyermekes anya

Egyedülálló anya két gyermekével segítségre szorul, mert bérlakásuk kiégett Kaposszekcső Liget lakótelepen. Lakhatásukat segíti az önkormányzat, de ruháik, használati eszközeik teljesen megsemmisültek,