2024. április 28, vasárnap - Valéria

2013. Május 07. 10:50, kedd | Helyi
Forrás: JAÁMK

XX. Áprilisi Gyermekfoci dél-dunántúli labdarúgó torna

2013. április 26-án Somogyjádon került megrendezésre a XX. Áprilisi Gyermekfoci dél-dunántúli labdarúgó torna, négy korcsoportban.

A József Attila ÁMK két fiú és egy lány csapattal nevezett a rendezvényre. Csapataink sikeréhez a Sz.O.R. Gárdonyi Géza Iskolaközpont négy kiemelkedő játékosa is hozzájárult. Labdarúgóink a tűző napsütés ellenére is remekül játszottak.

I. korcsoport

Hat csapat körmérkőzéssel döntötte el a csoportelsőséget. Labdarúgóink két döntetlennel és három győzelemmel a második helyen végeztek.

II. korcsoport

A játékosok két hatos csoportban körmérkőzésekkel döntötték el a továbbjutás sorrendjét. Mindkét csoportból az első két csapat körmérkőzést játszott a tornagyőzelemért. A selejtezőből veretlenül (öt győzelemmel), csoportelsőként jutottunk a döntőbe, ahol tovább folytatódott a győzelmi széria, pontveszteség nélkül, megérdemelten állhattunk fel a dobogó legfelső fokára.

1. Kocsis Zsolt
  2. Kocsis Dániel
  3. Göndöcs Gergő
  4. Németh Dóra
  5. Dürvanger Richard
  6. Fehér Benjamin
  7. Takács Arnold (Sz.O.R. Gárdonyi Géza)
  8. Takács Barnabás (Sz.O.R. Gárdonyi Géza)
  9. Heisz András (Sz.O.R. Gárdonyi Géza)

Torna legjobb kapusa: Takács Barnabás (Sz.O.R. Gárdonyi Géza).

IV. korcsoport lány

Hat csapat körmérkőzéssel döntötte el a csoportelsőséget. Lányaink sikert sikere halmozva utasították maguk mögé ellenfeleiket. Remek játékuknak köszönhetően öt győzelemmel az első helyen zárták a tornát.